Občanská iniciativa

Chceme, aby se EU, pokud jde o nové šlechtitelské techniky rostlin, zaměřila na udržitelnost, bezpečnost a zodpovědnou inovaci.

Pro dosažení těchto cílů požadujme lepší právní rámec shromážděním jednoho milionu podpisů!

Proč?

Současný regulatorní systém vyústil v implicitní zákaz nových šlechtitelských technik. Tyto nové techniky jsou cennými nástroji pro vyšlechtění odolnějších plodin, s menšími prostředky a v kratší době: velice žádaný pokrok v době klimatických změn a perspektivě potravinové nejistoty.

 

Co?

Předložili jsme Evropské komisi detailní návrh ve formě iniciativy evropských občanů. V tomto návrhu nastiňujeme změny současného práva, které berou v úvahu významné pokroky ve šlechtitelských technikách rostlin. Co je nejdůležitější, navrhujeme zaměřit se na plodinu spíše než na techniku. Tímto způsobem je zajištěna bezpečnost, přičemž se cenné přínosy neztratí v nelogických regulatorních překážkách.

 

Jak?

Od 25. července 2019 shromažďujeme milion podpisů od občanů EU, kteří podporují naši iniciativu.

vaší podporou budeme požadovat aktualizaci legislativy tak, aby posilovala zodpovědné inovace, udržitelnost a bezpečnost pro nás a příští generace.

 

Podpořte nás svým podpisem!

Jsme nanejvýš potěšeni, že dostaneme Váš podpis prostřednictvím online systému sběru podpisů – šiřme osvětu a získejme jeden milion!

 

Zapojte se

S radostí uvítáme vaši pomoc k dosažení milionu podpisů šířením informace ve vaší síti.

Povšimněte si, prosím, že jsme dosud neobdrželi žádnou finanční podporu a zůstáváme nezávislou iniciativou se studenty v čele. Jakékoli budoucí finanční příspěvky budou zveřejněny na této webové stránce.

Kontaktujte nás

Pomozte nám požadovat lepší právní rámec pro cílené šlechtitelské techniky v EU, které podporují rovnováhu mezi bezpečností a inovacemi.

Zapojte se do diskuse a zanechte nám zprávu – jsme nanejvýš potěšeni konverzovat a odpovědět na otázky!

  • Facebook
  • Twitter
 

© 2019 Grow Scientific Progress. Vytvořeno Wix.com

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
Tento web byl vytvořen v editoru webových stránek od
.com
. Vytvořte si svůj vlastní ještě dnes.
Začít