Seznamte se s naším týmem

Jsme skupina mladých studentů magisterského studia z osmi členských států EU. Seznámili jsme se během našich studií na Universitě ve Wageningenu a započali tuto iniciativu k podpoře zodpovědných zemědělských inovací v EU.

Vzděláni v bezpečnosti potravin, potravinovém právu, životním prostředí, naukách o rostlinách, ekonomii a biotechnologii jsme spojili síly, abychom pobídli Evropskou komisi k činnosti. Přejeme si vidět zlepšení v zastaralé legislativě EU o šlechtění rostlin.


Chcete vědět více? Je nám vždy potěšením odpovědět na vaše otázky a vyměnit si zde názory.

Lavinia je veterinářka v současnosti usilující o magisterské vzdělání v právu bezpečnosti potravin a regulatorních záležitostech. Spoluzaložila iniciativu s cílem implementovat progresivnější a udržitelnější pěstitelské postupy v EU.

Lavinia Scudiero

Oli v současnosti studuje potravinové právo a regulatorní záležitosti. Spoluzaložila iniciativu proto, že jejím cílem je zlepšení právního systému týkajícího se bezpečnosti potravin v EU.

Oli Svilečić

Eva je biotechnoložka v současnosti usilující o magisterské vzdělání v managementu, ekonomii a spotřebitelských studiích na přírodních vědách. Spoluzaložila tuto iniciativu k prosazení inovací a pokroku v zemědělství.

Eva Bataller Perelló

Dick studuje potravinové právo a regulatorní záležitosti a spoluzaložil tuto iniciativu z přesvědčení, že zlepšené šlechtění rostlin může napomoci přechodu na bio-hospodaření.

Dick Bakker

Jibbe v současnosti studuje biotechnologii a spoluzaložil tuto iniciativu proto, aby přispěl k legislativě EU, která napomůže uplatnění účinných a bezpečných strategií šlechtění rostlin.

Jibbe Keulen

Martina studuje bezpečnost potravinového řetězce se specializací na potravinové právo. Spoluzaložila iniciativu, protože je přesvědčena, že aktualizace legislativy je imperativ pro bezpečné, zodpovědné a udržitelné využití nových šlechtitelských technik rostlin v EU.

Martina Helmlinger

Lilli usiluje o magisterské vzdělání v naukách o rostlinách a spoluzaložila tuto iniciativu, aby přispěla k řešení globálních výzev, jako je potravinová bezpečnost, udržitelnost životního prostředí a klimatické změny.

Lilli Schütz

Fawad je student magisterského studia biotechnologie se vzděláním v ekonomii a spoluzaložil tuto iniciativu k prosazení velepotřebných biotechnologických inovací.

Fawad Omar

Miguel studuje biotechnologii rostlin a obává se o budoucnost šlechtění rostlin v Evropě. Spoluzaložil tuto iniciativu, aby přispěl k bezpečnosti a zajištění potravin pro příští generace.

Miguel Leitão

Miltiadis studuje magisterský stupeň v managementu, ekonomii a spotřebitelských studiích na přírodních vědách. Spoluzaložil tuto iniciativu, protože věří, že s využitím nových šlechtitelských metod rostlin se agropodniky mohou posunout k udržitelnějším postupům se současným zvýšením výnosů plodin.

Miltiadis Roidis

© 2019 Grow Scientific Progress. Vytvořeno Wix.com

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
Tento web byl vytvořen v editoru webových stránek od
.com
. Vytvořte si svůj vlastní ještě dnes.
Začít